Український форум про фотографію, фототехніку, фотоподорожі

Вибір об'єктива для портретної зйомки. Автофокус

Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> SONY
 

Що робить
міняти тушку в першу чергу
0%
 0%  [ 0 ]
sony 50mm 1.4 g master
0%
 0%  [ 0 ]
sony 24-70 2.8 g master 2
100%
 100%  [ 1 ]
sigma 24-70 2.8 DG DN
0%
 0%  [ 0 ]
Всего голосов : 1

Автор Повідомлення
weqtor
Читач


Зареєстрований: 04.05.2024
Повідомлень: 1

ПовідомленняДодадано: Сб Тра 4 16:00    Заголовок сообщения: Вибір об'єктива для портретної зйомки. Автофокус Відповісти з цитуванням

Всім привіт! Завжди фотографував лише для себе в задоволення і хочу почати на цьому заробляти. Почати з лав сторі а далі весілля)
Цікавить лише фотографія, не відео

Зараз у мене э Sony A7S старенька її кітовський об'єктив 28-70mm f3.5-5.6 і ще фікс 50mm f1.8

останній фікс 50mm f1.8 просто має жаливий автофокус і знімки якісь нечіткі

на кітовському 28-70mm з автофокусом все ніби краще але не вистачає світлочутливості

Будь ласка підкажіть мені на швидкість автофокусу впливає більше тушка чи об'єктив?
Як думаєте чи вистачить Sony A7S для професійної зйомки?
Що краще взяти фікс чи зум?

Порадьте можливо якийсь об'єктив для моїх задач або ж взагалі потрібно міняти і тушку

ось ці три об'єктива поки "нагуглив"
sony 50mm 1.4 g master
sony 24-70 2.8 g master 2
sigma 24-70 2.8 DG DN
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Rebel
Письменник зі стажем


Зареєстрований: 29.11.2007
Повідомлень: 759
Откуда: Київ

ПовідомленняДодадано: Сб Тра 4 21:00    Заголовок сообщения: Re: Вибір об'єктива для портретної зйомки. Автофокус Відповісти з цитуванням

weqtor писал(а):

Будь ласка підкажіть мені на швидкість автофокусу впливає більше тушка чи об'єктив?

Обробка даних та прийняття рішення щодо автофокусу, як на мене, - це справа тушки. Об'єктив в цьому процесі "постачає" картинку та реагує на команди тушки. Об'єктиви зі швидкими приводами будуть мати перевагу над об'єктивами зі звичайним приводом (не знаю точно як зараз, але раніше була суттєва відмінність між роботою звичайного привода об'єктива та ультразвукового).

weqtor писал(а):

Як думаєте чи вистачить Sony A7S для професійної зйомки?

Тушка, звісно, старенька. Вона вийшла у 2013 році. Це немало.

weqtor писал(а):

Що краще взяти фікс чи зум?

Якщо вкрай обмежений бюджет, вважаю, взяти універсальний зум з якомога вищою світлосилою.

weqtor писал(а):

Порадьте можливо якийсь об'єктив для моїх задач або ж взагалі потрібно міняти і тушку
ось ці три об'єктива поки "нагуглив"
sony 50mm 1.4 g master
sony 24-70 2.8 g master 2
sigma 24-70 2.8 DG DN

Все залежить від бюджету.
Якщо тушка ще жива та немає сумнівів щодо її надійності (бо, наприклад, якщо на весіллі тушка відмовить (їй понад 10 років), то це буде проблемою) - докупити гарний універсальний зум.
Або, план "Б" - оновити тушку та докупити такий самий гарний якісний рідний зум.
Все сказане - особиста думка
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посмотреть фотоработы пользователя
Показать сообщения:   
Створити нову тему   Відповісти на тему    Список форумів funPhoto -> SONY Часовой пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
  Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете голосувати у опитуваннях
Вы можете прикреплять файлы к этому форуму
Вы можете загружать файлы в этот форум